Instruktorki

Anna_10

Anna

Jej przygoda ze sportem akrobatycznym zaczęła się właściwie od Pole Dance w 2018 roku. Miłośniczka wszystkiego co „siłowe". Biorąc udział w przeróżnych warsztatach zawsze wybiera opcje „tricków i combosów”. W 2020 roku pierwszy raz trafiła na zajęcia aerial Hoop i dzięki doświadczeniu z rurki szybko awansowała na wyższe poziomy. Swój kurs instruktora ukończyła w Flying Rose Academy w Łodzi i od tej pory dzieli się swoim doświadczeniem z innymi. W 2020 stanęła na podium, zajmując III miejsce w kategorii Aerial Hoop (18+) w Ogólnopolskim turnieju tańca w powietrzu, w Pniewach. Na co dzień pracuje w marketingu oraz prowadząc zajęcia na kole w naszym studio. Pogodna, uśmiechnięta, zaangażowana, a przy tym perfekcjonistka w tym co robi. Na zajęciach u Ani oprócz ciepłej i cudownej atmosfery liczy się dbałość o szczegóły oraz estetyka wykonanych przejść i combosów.

Prowadzone zajęcia: aerial hoop

Inez_15

Inez Guderska

Absolwentka poznańskiego AWF'u, który ukończyła z tytułem trenera II klasy akrobatyki sportowej, certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka sportów siłowych i mobility. Odbyła wiele kursów z dziedziny treningu siłowego i mobility. Od ponad 7 lat związana z ekstremalną formą rozciągania i od 6 lat zakochana w pole dance. W swojej pracy na co dzień specjalizuje się w zwiększaniu zakresu ruchów pod akrobatykę powietrzną, a także otwiera drogę do cyrkowej kontorsji. Inez to dobra i kochana duszyczka, która do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie, skupia się na swoich podopiecznych, wykazuje się dużą cierpliwością i empatią. Treningi u niej nie należą do łatwych, ale są na maxa efektowne. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń wzmacniających z aktywnym wykorzystaniem zakresów.

Prowadzone zajęcia: stretching

_MG_7985

Klaudia Gerlach

Od 6 roku życia tancerka tańca towarzyskiego. W ciągu 8 lat zdobyła wiele tytułów w tym mistrza okręgu lubuskiego w tańcu towarzyskim. Na tańcu towarzyskim nie poprzestała, przez kolejne 5 lat zdobyła doświadczenie w tańcu współczesnym, jazz, contemporary jazz, akrobatyki, stretchingu, a także układania choreografii. Od 2016 roku życia rozpoczęła swoją przygodę z Pole dance, po 5 latach treningów swoją pasję do drążka pionowego połączyła z pracą zostając instruktorem Pole dance. Na zajęciach poczujesz się bezpiecznie, kobieco i spędzisz ciekawie swój czas łącząc zabawę ze sportem. Klaudia zaczaruję Cię swoim flow, nauczy pięknych ruchów, wyciągniętych linii, pomoże wzmocnić ciałko, a także zafunduje Ci konkretne cardio. Łączy swoją pasję związaną z tańcem i pole dance z pracą dzięki czemu jest świetną instruktorką – oddaną i wymagającą. Na zajęciach motywuje, i dba o postępy swoich podopiecznych.

Prowadzone zajęcia: pole dance

IMG-2079

Magdalena Klatta

Królowa Flow, Szefowa Dance Temple, (to dzięki niej kręcimy się w takim pięknym miejscu na rurkach i tupiemy nóżkami na zajęciach z EXO). Właścicielka firmy DENS BRAND, założycielka stowarzyszenia EXO ziemniaczków, które na swoich zajęciach przemienia w wypieczone i chrupiące FRYTY. Stworzyła autorski program podstaw Exotic o nazwie Project XO. Swoją przygodę z Pole Dance zaczęła w 2015 roku pod okiem najlepszych instruktorów w Poznaniu. Brała udział w wielu w warsztatach z topowymi gwiazdami pole dancowego i exoticowego świata. Jej ukochanym stylem jest Flow, w którym rozkochuje również swoje kursantki. Madzia, uczy tańczyć lekko jak piórko, jak poczuć muzykę, jak z gracją łączyć ruchy i elementy, jak seksownie machać włosami. Nikt też nie nauczy Was lepiej pointów niż Madzia, dzięki czemu Wasz taniec wchodzi na wyższy level.

Prowadzone zajęcia: exotic basic, exotic flow, exotic transitions, pole dance

_MG_7899

Patrycja Wojtczak

Od dzieciństwa pasjonatka tańca. Swoją przygodę zaczęła w wieku 8 lat od tańca towarzyskiego. Po wielu latach spróbowała swoich sił w tańcu nowoczesnym a w 2014 roku zakochała się w pięknym i wymagającym sporcie jakim jest Pole Dance. Finalistka Sensual Championships 2018, Pole Dance Show 2019, Pole Dance Fever, Exotic Goddess Roma. Swój warsztat szlifowała pod okiem wielu polskich jak i zagranicznych instruktorów. Zajęcia u Patki to prawdziwy ogień, ostre cardio. Szybkie tempo, dużo triczków, mocne akcenty i tupanie nóżką, do tego dbałość o szczegóły i pointy - wszystkie tygryski na zajęciach Hard będą wniebowzięte. Dobra zabawa i duuuużo śmiechu to hasła przewodnie zajęć z Pati. Nic tak nie poprawia humoru i nie dodaje takiej ilości endorfin. Z Patką nie ma nudy, jest za to ostra jazda bez trzymanki.

Prowadzone zajęcia: exotic basic, exotic hard

Screenshot 2022-10-03 at 21.04.26

Viktoriia Verkhovetska

Zdolna, ambitna, perfekcyjna wróżka, która oczaruje Cię pole dancem. Viki pochodzi z Kijowa i od najmłodszych lat interesuje się tańcem. Pole Dance jest jej pasją, która pozwala jej wzmocnić ciało oraz pokazać swoją kobiecość. Zdecydowała się na uczenie innych, ponieważ pragnie, aby każda kobieta dostrzegła ile ma w sobie piękna. Jest ambitna i wymagająca. Na zajęciach z Viki nauczysz się płynnych przejść flexi figur, pięknych combosików, jak również ciekawych triczków na rurce statycznej. Viktoriia Do każdego podchodzi indywidualnie, z cierpliwością i uśmiechem, którym zaraża wszystkich wokół! Zwyciężczyni złotego medalu kategorii Semi Pro Pole Dance Art na zawodach Poledanceholic 2022.

Prowadzone zajęcia: pole dance

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved