Studio

Magiczne miejsce zlokalizowane po wschodniej stronie Poznania pośród industrialnego klimatu fabryki i starych hal produkcyjnych. Studio rozwijające się obok doborowego towarzystwa artystycznego fotografów, malarzy i pasjonatów sztuk walki. Projekt zrodzony z pragnienia rozwijania umiejętności, budowania stabilnych podstaw i osiągania wewnętrznego spokoju. Filozofią Dance Temple jest umożliwienie Ci osiągania tego co z pozoru wydaje się poza Twoim zasięgiem, dbałość o każdy szczegół oraz wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zapewnienie kompleksowej ścieżki rozwoju w kierunku w którym zdecydujesz się podążać. Naszym priorytetem jesteś Ty, twoje samopoczucie i Twój rozwój.

Zapraszamy Cię do miejsca w którym wzmocnisz swoje ciało, rozwiniesz kreatywność, poczujesz przypływ pewności siebie oraz osiągniesz spokój. Chcemy abyś czuł się u nas wyjątkowo. Naszą misją jest stworzenie miejsca, które będzie nie tylko studiem ale również punktem spotkań ludzi o różnych pasjach, których wspólnym celem jest wzajemna pomoc i rozwój.

Chcemy aby to miejsce dało ci maksymalnie dużo możliwości rozwoju z zakresu różnych dziedzin które po połączeniu przyniosą spektakularne efekty a Ty zyskasz radość i pewność siebie. Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia próbne i czerpania radości z tańca w Dance Temple.

Nasza sala to prawie 170 metrów kwadratowych 

powierzchni, 11 rur o wysokości 4,75m , prawie 20 metrów luster oraz najwyższej jakości sprzęt potrzebny do bezpiecznego i satysfakcjonującego treningu. Jesteśmy też jedynym studiem w Poznaniu, dającym możliwość wypożyczenia butów wykorzystywanych podczas zajęć EXOTIC, aby każdy mógł spróbować swoich sił.

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved