Zajęcia grupowe

Screenshot 2022-10-03 at 15.56.56

Pole Dance Sport

Jeśli zastanawiałaś się kiedyś nad rozpoczęciem przygody z pole dance - to jest ten moment! Zajęcia są nastawione na naukę figur, ich kombinacji i przejść na rurce statycznej oraz obrotowej. Nie martw się, jeśli czujesz, że nie masz jeszcze silnych rąk, wszystko przyjdzie z czasem. Pole dance sport zapewnia rozwój i wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych a także zapewnia progres i dużą satysfakcję. Jak się przygotować? Na zajęciach najważniejsze jest abyś miała wygodny strój - top sportowy, spodenki. Na rozgrzewkę polecamy dres i bluzę żeby odpowiednio rozgrzać ciało. Grupy są dobierane pod względem poziomu trudności od totalnych rurkowych świeżaczków, po osoby zaawansowane w tym sporcie. 

Exotic Pole Dance

Taniec, taniec i jeszcze raz taniec! Wysokie buty i kobiecość. Na zajęciach z Exotic każdy znajdzie swoje flow i odda się muzyce. Idealne zajęcia żeby poczuć się zmysłowo, pewnie siebie i seksownie. Prowadzimy zajęcia w wielu stylach, znajdziesz u nas Exotic Flow, Hard, New Style oraz podstawy tańca - Exotic Basic, na których nauczysz się techniki, prawidłowej pracy stóp oraz nieskomplikowanych choreografii. Jeśli nie posiadasz swoich butów w naszym studio WYPOŻYCZAMY buty za darmo. Jeśli nie będziemy mieli twojego rozmiaru możesz zawsze tańcować w skarpetkach. W wielu choreografiach przydadzą się także ochraniacze na kolana, w studiu można przymierzyć i zamówić wyjątkowe ochraniacze marki Dens Brand, dzięki którym nogi podczas tańca nie tylko nieziemsko wyglądają, ale są także zabezpieczone przeciw urazom. 

Anna_5

Aerial Hoop

Zawsze marzyłaś, żeby pofikać na kole? Jak byłaś mała zachwycałaś się akrobatami w cyrku? Pora spróbować swoich sił! Aerial Hoop to połączenie tańca i akrobatyki w powietrzu z wykorzystaniem koła cyrkowego, które zawieszone jest pod sufitem na specjalnej taśmie. Kółko to przede wszystkim praca nad wytrzymałością i wzmacnianiem całego ciała, dzięki takiemu treningowi staniesz się również zwinna i nauczysz się pięknych przejść i combosów w powietrzu. Na zajęciach z koła nasze ciało jest bardziej zakryte niż na rurce, na pierwsze zajęcia polecamy legginsy i t-shirt lub długi rękaw.Na kole wraz z poziomem zaawansowania i nauki coraz to trudniejszych figur przydają się długie rzeczy, tak żeby łatwiej wykonywało się różnego rodzaju przejścia i żeby chronić ciało przed otarciem. Koła w Dance Temple są oklejone specjalną taśmą, dlatego nie ma problemu ze ślizganiem się i koniecznością używania magnezji.

High Heels

Zajęcia z High Heels czyli tańca na klasycznej, kobiecej szpilce odmienią twoje postrzeganie obcasów. Sekret kryje się w odpowiedniej technice ruchu, w tym technice tzw. WALK'u... brzmi majestatycznie, a chodzi po prostu o naukę poprawnego chodzenia na szpilce i wyzwolenia przy tym swojej kobiecości. Na tych zajęciach oswoisz się z noszeniem szpilek, poznasz tipy, które przydadzą Ci się na całe życie i nauczysz się ruszać tak, że do osiemdziesiątki zawsze będziesz królową parkietu. Nauczysz się nie tylko jak zmysłowo i swobodnie ruszać się w szpilkach, ale gwarantujemy także dobrą zabawę i aktywnie spędzony czas. Na zajęciach tańczymy w zabudowanych szpilkach typu botki z odsłoniętymi palcami, najlepiej na cienkiej szpilce. Warto wybrać buty nie za wysokie, takie, aby swobodnie zrobić skłon zachowując proste kolana. Jeśli nie masz jeszcze butów, nie martw się, na początek wystarczą Ci skarpetki.

Inez_8

Stretching

Regularny stretching to nic innego jak całościowe zwiększanie naszej sprawności fizycznej . Poprawa elastyczności mięśni, zwiększona ruchomość i zakres stawów, poprawa koordynacji ruchowej, zapobieganie zaniku mięśni, zmniejszone ryzyko kontuzji, urazów mięśni, ścięgien. Stretching jest pomocny w ćwiczeniach korekcyjnych, niwelując skrzywienia i wady postawy, bywa sposobem na pozbycie się bólów kręgosłupa, barków, ramion, karku, czyli miejsc, w których najczęściej kumulują się napięcia związane z siedzącym trybem życia i stresem. Ćwiczenia rozciągające dobrze wpływają na nasz układ krwionośny i oddechowy – dotleniamy wszystkie tkanki. Dodatkowo na naszych zajęciach poza samym rozciąganiem skupiamy się też na WZMACNIANIU – z aktywnym wykorzystaniem zakresów. 

Zajęcia indywidualne

Każde z opisanych powyżej zajęć mogą się odbyć także w formie indywidualnej. Takie zajęcia to spotkanie jeden na jeden z instruktorem, który całą swoją uwagę i wiedzę poświęca tylko tobie. Przez godzinę jesteś naszym oczkiem w głowie - diagnozujemy twoje najsłabsze strony, wzmacniamy je, uczymy Cię wszystkiego w tempie jakiego potrzebujesz. Jeśli jest was dwie - nie ma problemu, na zajęcia indywidualne zapraszamy w pakiecie a nawet w trójpaku! Jak widzisz nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli bardziej niż zajęcia grupowe odpowiada Ci taka forma zajęć nie zastanawiaj się dłużej i pisz do nas w sprawie wolnych terminów.

Eventy

Sesje / warsztaty / imprezy tematyczne

Oferujemy wynajem naszej przestrzeni na rożnego rodzaju eventy. Najczęściej są to sesje zdjęciowe, nagrywki oraz rożnego rodzaju warsztaty. Jeśli nasze studio pasuje do wizji planowanego przez Ciebie wydarzenia, napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

Wieczory Panieńskie

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved

Dance Temple
Studio Tańca Exotic i Pole Dance
w Poznaniu

© 2019 Dance Temple
Powered by MS Design
All rights reserved